Ilma Meeskonnata Võidab Põliselanik

Anonim

Rahvusvaheline imetlus on põhjustanud uudiseid noore Tarahumara naise María Lorena Ramírezi kohta, kes võitis sandaalides ja oma põlise riietusega ultramaratoni.

22-aastane tüdruk saavutas poodiumil esimese koha pärast 50 kilomeetri pikkuse Ultrail Cerro Rojo võistluse läbimist seitsme tunni ja kolme minutiga. Võistlus toimus 29. aprillil Mehhikos Pueblas.

Sellest saavutusest teatas Facebooki leht. Las kõik Tehuacánid saavad teada, vastutades Puebla kogukonna asjakohaste uudiste levitamise eest. 13. mail tehtud väljaandes märgiti, et Ramírez võitis "ilma hüdratsioonivesti, tennisejalatsite, lükra ja suruvarrukateta". Ta lisas: „Ilma kõigi nende tänase jooksja vidinateta. Ilma Nike'ile oma miili postitamata, ilma Facebooki ja lihtsalt vajaduseta võitis ta.”

Maria Lorena Ramirez

Spordivarustuse puudumist ultramaratoni ajal noore naise poolt kinnitas teist aastat järjest selle ürituse korraldaja Orlando Jiménez. “Tal polnud ei geeli ega energiakompvekke, suhkruroosi ega prille ega neid väga kalleid tosse, mida me kõik mägedes jooksmiseks kasutame. Ainult väike pudel vett, kork ja kaelas bandana [sall], "rääkis Verne Hispaania täiendusele.

Sellel võistlusel oli tüdrukul konkurentidena teisi 499 sportlast 12 riigist. Ta sai 6000 Mehhiko peeso rahalise auhinna (võistlustele minek, Ramírez on pühendunud kariloomade eest hoolitsemisele; ta kõnnib iga päev oma lehmade ja kitsedega 10–15 kilomeetrit. Teda peetakse praegu üheks kiireimaks pikamaajooksjaks) Tarahumara kogukond.