New England Patriots Võitis Super Bowli LI

Anonim

Ajalooline! See oli Super Bowl LI, kuna keegi ei uskunud, et New England Patriots säilitab tiitli pärast mängu kaotust 25 punktiga tulemusega 28-3.

Kuid kuna jalgpallis ei saa midagi ennustada, suutis Tom Brady meeskond võita Atlanta City Falconsi lõppskooriga 34-28, mis on võitjavõistkonna vastu muutunud kõige laiemaks erinevuseks. of Super Bowl on suutnud tagasi pöörata.

Mängu lõpuni jäänud vaid minut aega suutis patrioodid mängu siduda ja mängu jälginud miljonite üllatuseks suutsid nad ihaldatud tiitli võitmiseks skoori suurendada.

Nii õnnestus Bostoni meeskonnal kroonida oma viies Super Bowl, lisades sel aastal 2001., 2003., 2004. ja 2015. aasta meeldejäävad võidud; kõik eesotsas legendaarse Tom Bradyga, kes kahtlemata kinnitab oma nime spordi ajaloo parimate tagasilöökide valitud nimekirjas.

Lady Gaga
Lady Gaga

Kes säras, oli ka laulja Lady Gaga, kes oma meisterliku esinemisega poolaja saates pimestab vaatajaid, kes pikisilmi selle ilmumise hetke ootasid.

Ja ei pidanud pettuma. Tuled, akrobaatika, silmatorkavad rõivad, koreograafia ja tema ande täielik eksponeerimine tegid selgeks, et laval pole teda võrrelda.